Житлові будинки на лівому березі Києва, а також у чотирьох районах на правому березі тимчасово залишилися без водопостачання. Про це інформує Київводоканал.
У зв’язку зі знеструмленням об’єктів «Київводоканалу» наразі відсутнє водопостачання на лівому березі столиці, а також у Печерському, Голосіївському, Солом’янському і Святошинському районах.
«Фахівці «Київводоканалу» вже працюють над вирішенням проблеми і виконують необхідні ремонтні роботи аби якнайшвидше відновити водопостачання споживачів», – говориться у повідомленні.
Чому виникли проблеми з водопостачанням?
Нагадаємо: Раніше повідомлялося, що через руйнування російськими військами греблі на Сіверському Дінці запасів води у резервуарах залишилось орієнтовно на два тижні, тому на Донеччині будуть введені графіки подачі води.
Які ще проблеми з водою в Україні?
Раніше повідомлялося, що через російську атаку з інфраструктурних об’єктів у районі Дністровської ГЕС у Чернівецькій області стався виток технічних мастил у річку Дністер, забруднення поширилося по річці на територію Молдови.
Раніше повідомлялося, що з початку жовтня 2025 року і дотепер окупанти цілеспрямовано атакували 11 гідроелектростанцій та 45 найбільших теплоелектроцентралей.


