Лікування та відпочинок в Трускавці

rixos

Якщо вам потрібно знайти місце, де можна покращити своє почуття, то Трускавець стане чудовим варіантом. Саме там Ви зможете провести час із затишком і комфортом. Це відомий у всьому світі курорт, який не поступається багатьом європейським. Місто розташоване в передгір’ї карпатського краю. З усіх сторін є ліси, тому природа там дуже гарна, а повітря – надзвичайно чисте.

Чому тисячі людей із різних країн їдуть до Трускавця?

Трускавець відомий тим, що в ньому є бювети. Їх ще називають джерелами, адже саме там можна набрати мінеральну воду, яка має цілющі властивості. Вперше воду проаналізували на її склад ще два століття тому. Тоді хімічний аналіз підтвердив те, що вода дійсно може сприяти покращенню здоров’я. Через те, що «Нафтуся» не має аналогів у всьому світі, до курорту з’їжджаються з різних країн. Тож Трускавець можна вважати справді унікальним містом.

Найбільше туристів тут можна побачити влітку та восени. Не дивуйтеся, якщо, крім української, ви почуєте польську, англійську чи навіть азербайджанську мови. Попри все, Трускавець зберіг свій стиль і автентичність європейського курорту. Тут ви зможете споглядати гарну архітектуру старовинних вілл. Погуляйте затишними вулицями, вимощеними бруківкою, щоб сповна відчути атмосферу цього міста.

Офіційно курорт заснували ще у 1827 році. Тоді й виник будинок, де поставили перші ванни. Водні процедури допомагали провести профілактику різних захворювань чи вилікувати їх, а також зміцнити імунітет. Майже через століття у Трускавці проклали залізницю – і це дало змогу приїжджати туди закордонним туристам. З кожним роком курорт відвідує все більше людей, щоб на власному досвіді переконатися в тому, що мінеральна вода дійсно має цілющі властивості.

Чим особливе лікування в Трускавці?

Якщо ви будете вживати місцеві води, то зможете усунути різні запальні процеси. «Нафтуся» діє як анестетик, допомагає виводити шлаки й каміння з нирок, а також покращує обмін речовин. Якщо ви хочете нормалізувати роботу підшлункової залози, шлунку чи кишківника, то варто поїхати до Трускавця. Головне – не займатися самолікуванням. Лікар, у якого ви пройдете обстеження, сам має назначити вам тип води та кількість, яку варто вживати.

Для того, щоб поєднати відпочинок разом із оздоровчими процедурами, варто зупинитися в санаторії. На території багатьох таких закладів у Трускавці є медичні центри, де працюють найкращі спеціалісти країни. Вони оглянуть вас, поставлять діагноз і назначать оптимальний курс лікування.

Навіть якщо ви не бажаєте проходити процедури, то перебування на курорті все одно покращить ваше самопочуття. Мальовнича природа й свіже гірське повітря дозволять сповна розслабитися й забути про всі турботи. Можна відвідати спа-центр, пограти в різні ігри, сходити на танці чи до кінотеатру, з’їздити на екскурсію околицями чи просто гуляти містом. Варіантів, як провести час, безліч. Головне, отримувати задоволення від кожного дня й цінувати неповторні моменти.

Хоч Трускавець у дечому можна назвати традиційним містом, воно розвивається й постійно стає кращим. Майже всі готелі та санаторії мають потужну медичну базу, яка дозволяє якісно проводити обстеження та лікування пацієнтів. Ціни на відпочинок в Трускавці доволі демократичні, тож не вагайтеся та бронюйте путівки прямо зараз. На вас чекає якісний сервіс, гарна природа і незабутні приємні спогади.