Компанія Oppo, схоже, готується випустити новий смартфон з потужною фронтальною камерою, здатною скласти конкуренцію флагману Apple. Виробник смартфонів Android наразі тестує 100-мегапіксельний квадратний сенсор 1:1 для фронтальної камери, повідомив авторитетний інсайдер Digital Chat Station у своєму блозі на Weibo.
Хоча інформатор не згадує конкретний бренд, експерти порталу GSMArena зауважили, що використаний у публікації емодзі натякає на компанію Oppo. Як зазначають у виданні, більш ранні витоки інформації стверджували, що Oppo та Huawei можуть використовувати квадратний сенсор для своїх майбутніх телефонів, подібний до того, що Apple пропонує у iPhone 17.
Чи зможе Oppo перевершити iPhone 17?
Якщо чутки щодо 100-мегапіксельної фронтальної камери Oppo виявляться правдивими, новий китайський смартфон перевершить лінійку iPhone 17, оснащену 18-мегапіксельним квадратним сенсором 1:1. На думку експертів, Oppo може інтегрувати оновлену камеру у серію своїх флагманських смартфонів Find X10, вихід яких очікується у жовтні 2026 року.
Які ще новинки готує Oppo?
Нагадаємо, майбутній Oppo Find X10 Pro Max може отримати потрійну 200-мегапіксельну камеру. Фокус також повідомляв, що OnePlus готується впустити новий смартфон з двома камерами по 200 МП.