Поширені міфи: що треба знати про кредитування

Кредит – це цілком нормальне явище у сучасному світі, але з ним досі пов’язано досить багато міфів. Стереотипи щодо кредитних коштів беруться від знайомих, з інтернету, але вони найчастіше є просто особистим не дуже вдалим досвідом, який грунтується на тому, що людина не дуже обачливо обирала банк або кредитну організацію. Що треба знати про кредит онлайн на карту, щоб все пройшло вдало?

Які міфи про кредити спростовують професіонали

Є кілька розповсюджених міфів, які не відповідають дійсності:

  • це фінансове рабство – але так думають люди, які плутають це поняття з фінансовими зобов’язаннями. Тому все, що потрібно – це ще до того, я позичати гроші, оцінити свою здатність повернути борг;
  • треба буде звітувати, куди витрачені гроші – це стосується лише цільових кредитів, наприклад, іпотеки. В усіх інших випадках банківська організація не втручається в справи кредиторів;
  • якщо пропустити платіж – тебе будуть залякувати або потягнуть до суду – це теж досить поширений міф, який не відповідає дійсності. Річ у тім, що сьогодні банку простіше домовитися про перенесення платежу – и отримати свої гроші;
  • відсотки – просто скажені. Але насправді, якщо все оплачувати вчасно, переплата буде не такою вже великою. А з урахуванням того, що все тільки дорожчає – то взагалі цілком прийнятною;
  • достроковим поверненням можна зіпсувати кредитну історію – це не так, оскільки перш за все банку важливо, щоб до нього повернулися його гроші. До того ж, навіть якщо повернути гроші першого ж місяця, банк все одно отримує прибуток. Тож кредитна історія псується лише прострочками.

Кредит – це можливість дозволити собі більше

Цілком нормально, коли сучасна людина хоче користуватися всіма перевагами, які їй доступні. Нові речі, відпочинок, освіта – все це можна не відкладати на завтра. Якщо грошей на покупку чи подорож не вистачає – їх дійсно можна взяти в кредит, але при цьому треба одразу подумати про те, як кредитор буде їх повертати.

Звичайно, банк перевіряє те, наскільки людина може дозволити собі кредит на певну суму у певний час, але лише вона сама знає про своє реальне становище. Наприклад, чи не очікується скорочення на роботі і таке інше.

Тож користуватися кредитними коштами – це хороша ідея. Крім того, їх легко отримувати в режимі онлайн, не витрачаючи зайвого часу. Тому сьогодні не треба жити майбутнім – все можна робити саме зараз, а гроші віддавати вже потім.

Роботодавці, наприклад, навіть схвалюють, коли працівники беруть кредити, оскільки це стимулює їх старанно працювати.

Переваги кредита онлайн: що треба знати

Банки сьогодні пропонують процентні ставки, які легко “потягне” людина з середнім достатком, при цьому, порівняно з МФО, вони пропонують відносно великі суми – це може бути як десять тисяч гривень, так і двісті. При цьому строк кредитування також може бути різним, він залежить від суми та умов, але загалом це варіанти від кількох місяців до кількох років.

Щодо варіантів погашення, то вони можуть бути різними, але зазвичай банки пропонують ануїтетні платежі, тобто клієнто щомісячно виплачує однакові долі. А після того, як він успішно все оплатить, його кредитний рейтинг значно зросте – це означатиме, що наступного разу він зможе взяти більшу суму та розраховувати на більш комфортні умови.

Якщо клієнт хоче отримати остаточне рішення саме в режимі онлайн, йому потрібно уточнювати це в банку, оскільки не всі банківські установи пропонують такі умови кредитування. Завдяки тому, що сьогодні більшість банків мають додаток, процедура ідентифікації проходить швидко, тож якщо клієнт розраховує на онлайн-кредит, йому потрібен лише дізнатися про наявність відповідної функції.

 Яких умов потрібно дотримуватися при оформленні кредиту

Перш за все, кредитор повинен прочитати договір – йому треба точно знати, що він підписує, щоб умови від банку не стали для нього неприємно. несподіванкою. Найважливіше – звертати увагу на процентну ставку, розмір пені та можливість продовження строку виконання кредитних зобов’язань, оскільки життя – непередбачувана річ.

Якщо співробітник банку запитує у клієнті ПІН-код, начебто для того, щоб передати гроші, це повинно викликати підозру. В усякому разі, краще зв’язатися з менеджером. І пам’ятати, що ці чотири цифри не повинен знати ніхто.

Якщо кредитор обирає саме банк як найбільш економічно вигідне та найменш ризиковане рішення, йому обов ’язково треба дізнатися, чи надає банківська організація послуги саме з онлайн-кредитування. Крім того, вигідною альтернативою може стати оформлення кредитної картки з пільговим періодом.

Подавати заявку простіше за все з сайту банку, який обрав майбутній кредитор. Це важливо, оскільки таким чином він буде впевнений, що вона направлена за призначенням. Перед цим потрібно вибрати підходящий кредитний продукт – на щастя. українські банки пропонують їх у великому різноманітті.