Ворог завдав ракетного удару по залізничній інфраструктурі на Одещині, внаслідок чого пошкоджено адміністративну будівлю залізничної станції. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.
“Поранено залізничника та двох дітей. Усім надається необхідна медична допомога. Всі служби працюють на місці, наслідки атаки ліквідовуються”, – зазначив він.
Скільки ударів було завдано по залізничній інфраструктурі?
Нагадаємо, що від початку березня ворог наніс 18 ударів БпЛА та FPV-дронами по залізничній інфраструктурі – у середньому по шість на добу.


