Росія оштрафувала месенджер Telegram на 432 366 доларів за невидалення забороненого контенту. Про це повідомило російське пропагандистське інформаційне агентство «Интерфакс».
Російська влада неодноразово звинувачувала Telegram, один із найпопулярніших месенджерів у Росії, у тому, що він дозволяє використовувати себе як платформу для поширення незаконного та екстремістського контенту. Telegram відкидає ці звинувачення і звинувачує Росію у спробах обмежити його послуги, щоб змусити людей перейти на державний месенджер під назвою MAX.
Чому Росія наклала штраф на Telegram?
Нагадаємо: у лютому повідомляли, що дії засновника соцмережі Telegram Павла Дурова розслідуються у Росії в рамках кримінальної справи за статтею про сприяння терористичній діяльності.


