Розлучення, розірвання шлюбу через суд – адвокат

Незважаючи на те, що при вступі в законний шлюб кожен з майбутніх подружжя дає обіцянку бути разом і в біді і радості, але досить невелика кількість пар здатні виконати дану колись обіцянку. Подружжя все рідше хочуть залишитися в шлюбі тільки заради дітей. Все більше клієнтів запитують, чи можливе взагалі швидке розлучення.

Як швидко розлучитися?

Але перш ніж прийняти остаточне рішення про розлучення, варто поговорити один з одним, можливо скористатися допомогою психолога, сходити на подружню терапію. Якщо ви прийняли рішення остаточно про розлучення, почніть з консультацій які може надати досвідчений адвокат по розірванню шлюбу – Малик Олександр Володимирович, тел.: (096) 109-76-08, (050) 105-33-11. На сайті адвоката, можливо перейти за посиланням на сайт адвокати Вінницької області і ознайомитись з його освітою, досвідом, та спеціалізацією.

Адвокат спільно з позивачем проведе дослідження, чи можете ви взагалі подати позов. Щоб це сталося, між вами має бути розірвано всілякі зв’язки. Це важливо, щоб зрозуміти, чи можна взагалі подати на розлучення. Для розірвання шлюбу між подружжям повинен бути розрив:

  • емоційного зв’язка – наприклад, я більше не люблю свою дружину, я не відчуваю до неї того, що мав би відчувати до дружини, вона для мене чужа або ми ставимося один до одного лише як до сусідів по кімнаті;
  • фізичний зв’язок – відсутність будь-яких сексуальних контактів;
  • економічні зв’язки – наприклад, ми живемо окремо, а якщо живемо в спільній квартирі, то всі готують, прибирають, перуть, роблять покупки, ми не проводимо разом вільний час, не їмо разом тощо.

Якщо ви впевнені, що між вами саме така ситуація, то приготуйтеся до деяких технічних моментів, пов’язаних з подачею позову, зазначенням важливих для вас заяв, визначенням розміру аліментів тощо. Крім того, не покладайтеся виключно на інформацію від особи в офісі секретаря суду – зазвичай це не юристи. При заповненні офіційних паперів присутність грамотного адвоката, посилання – адвокат по розлученню, значною мірою прискорить початок процесу розлучення.

Пам’ятайте, що будь-яка формальна помилка в позовній заяві призведе до того, що суд запросить вас доповнити її, надавши вам встановлений термін для цього. В іншому випадку позов буде повернуто.

Якщо ви зацікавлені в гладкому розлученні, не вимагайте визнання провини вашого чоловіка. У більшості випадків це закінчується вступом у суперечку і так зване «відмивання бруду». Шлюборозлучні справи закінчуються найшвидше, коли подружжя досягають згоди з усіх питань.

Чи можна розлучитися без адвоката?

Відповідь проста – так. Ви можете виступати в суді без професійного представника, наприклад адвоката. Коли ви виступаєте самостійно як сторона у справі про розлучення, ви повинні дотримуватися формальних вимог, викладених у положеннях цивільного процесу. Це означає, що ваші заяви під час і після судового розгляду, заяви в суді та запитання до свідків часто мають відповідати тим самим вимогам, які висуваються до адвоката.