Рулонні штори: сонцезахисні системи на вікна для квартир та офісів

Вибір правильних рулонних штор сприяє створенню затишку та комфорту у житловому просторі. Знадобляться вони й в офісі, де на перший план виходить зручність та функціональність, адже підприємці, власники малого та середнього бізнесу, віддають перевагу простим в експлуатації речам.

Тканинні ролети, замінники традиційних фіранок та гардин, просто очищаються від пилу та бруду під час сухого чи вологого прибирання. Рулонні штори день ніч купити варто тим, хто цінує практичність та стиль. Вони за зовнішнім виглядом нагадують жалюзі. Це є тим елементом дизайну, який здатен підкреслити необхідну атмосферу, завдяки регулюванню світлового потоку — день для активного проведення часу та ніч для відпочинку, і купити їх можна в асортименті в інтернет-магазині Арктіка.

Як це працює?

Тканинні ролети можна умовно розділити за типами систем, які використовуються для фіксації виробів у верхній та нижній частині вікна.

У випадку з моделлю з відкритою конструкцією полотно намотується на вал, який запускається в роботу за допомогою індивідуального механізму управління. Закритий тип ролету (касетний) забезпечує додатковий захист полотна від пошкодження та накопичення пилу завдяки встановленню спеціального короба.

Короб виготовляється з алюмінію. Виробники ускладнили систему фіксації шляхом прикріплення металічних планок, які монтують по висоті полотна, що полегшує користування виробу у квартирі та офісному приміщенні. У нижній частині вікна встановлюється спеціальна планка, щоб унеможливити хитання ролету.

Для зручності користування в межах квартири чи офісі можна вибрати ручну або ж автоматичну систему управління. У ручному варіанті механізм запускається завдяки ручній лебідці, та ланцюжка, у той час як при автоматичному керуванні висота штор регулюється за допомогою пульту управління. Для поціновувачів сучасних технологій є можливість синхронізувати роботу ролета зі смартфоном, щоб підвищити комфорт у користуванні обладнанням, коли всі вдома.

Щільність тканини

Сонцезахисні системи на вікна, до яких відносять і рулонні штори, можуть виготовлятися з різних по фактурі та кольору матеріалів. Прозорі вироби, які досить часто встановлюються у квартирах та офісах, мають декоративну функцію, та все ж дозволяють трохи приглушити яскраві сонячні промені. У цьому випадку функція повного блокування світлового потоку просто не потрібна, оскільки їх монтують у квартирі чи офісі, які розташовані на північній стороні.

Рулонні штори середньої щільності найчастіше можна побачити у житловому комплексі з вікнами на східній та західній стороні світу. У таких приміщеннях доцільно  відрегулювати світловий потік у першій або ж другій половині дня. Дімаут забезпечує часткове блокування ультрафіолетових променів (80%). Найчастіше вироби з дімауту купують власники малого та середнього бізнесу для встановлення у власних офісах, щоб створити комфортну робочу атмосферу.

Звичайно, виробники сонцезахисних конструкцій випускають завіси з тканиною і максимальної щільності. Блекаут дозволяє повністю блокувати сонячні промені, щоб уможливити комфортний сон для дитини в денний час. Тому їх часто встановлюють саме у дитячих кімнатах та спальнях. Деякі моделі тканинних ролетів підійдуть для медичних кабінетів.

Вибір та установка

Окрім щільності, фактура тканини та її колір є додатковим допоміжним параметром для визначення ідеального приміщення, де встановлення тканинних ролетів є найбільш доцільним та раціональним. Втім, під час замовлення моделі тканинних ролетів слід орієнтуватись на вид матеріалу.

Якщо необхідну інформацію не вдалось знайти на сайті виробника чи посередника, то слід зв’язатися зі службою підтримки виробника чи посередника, щоб отримати відповіді на актуальні питання. Слід звернути увагу і на площу (м2), тип конструкції, а саме класичний чи касетний тип ролету.

Попри те, що багато власників квартир не звертаються за допомогою в установці рулонних штор до професіоналів, все ж монтаж власними зусиллями є кропіткою справою, та потребує необхідних знань. Знання та досвід у питанні фіксації сонцезахисних систем на вікнах дозволяють уникнути типових помилок та пошкоджень механізму регулювання світлового потоку. Від способу монтажу залежить їх функціональність та зовнішній вигляд.