Posted in

Samsung зобов’язали виплатити компенсацію користувачам Galaxy S22

deeeeedefcf.jpg
deeeeedefcf.jpg

Суд зобов’язав компанію Samsung виплатити деяким користувачам серії Galaxy S22 нерозголошену суму у зв’язку з погіршенням роботи пристроїв.

У 2022 році понад 1800 власників Galaxy S22 у Південній Кореї подали колективний позов проти Samsung Electronics. Причиною став застосунок Game Optimizing Service (GOS), який обмежував продуктивність телефонів, пише PhoneArena.

Чому користувачі подали позов?

Як пояснюють у виданні, GOS мав запобігти перегріву смартфонів Samsung під час ігор та інших складних завдань, знижуючи продуктивність графічного процесора (GPU) та роздільну здатність екрана. Однак деякі користувачі Galaxy S22 не очікували, що продуктивність їхніх телефонів знизиться, навіть якщо вони не грають у вимогливі ігри.

Власники Galaxy S22 подали до суду на Samsung, стверджуючи, що виробник не попередив їх про специфіку роботи GOS. Довгий час цю функцію не можна було вимкнути. Лише через роки Samsung випустила оновлення, яке дозволило відключити програму GOS.

Яка сума компенсації?

Повідомляється, що позивачі вимагали компенсації у розмірі 300 000 корейських вон (201,75 доларів) кожному. Після чотирирічного розгляду справи суд зобов’язав Samsung виплатити позивачам нерозголошену суму 1882 користувачам Galaxy S22.

Нагадаємо, Samsung запропонувала клієнту 250 доларів, щоб він не повертав Galaxy S26 Ultra. Фокус також повідомляв, що експерти порадили дешевшу альтернативу Samsung Galaxy S26 Ultra.