Posted in

США передали техніку для зрошення в Україні

aabecddbe.jpg
aabecddbe.jpg

У межах ініціативи, яка реалізується за підтримки уряду США через Програму АГРО, передбачено вісім поставок різноманітної техніки американського виробництва до п’яти областей України. Про це інформує Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства.

У відомстві зазначили, що нова техніка допоможе підвищити ефективність роботи насосних станцій, а також значно прискорить ремонт трубопроводів та обслуговування меліоративної інфраструктури.

Яке обладнання отримала Україна?

Зокрема, державна установа “Українські гідромеліоративні системи” отримала п’ять потужних генераторів, які забезпечать додаткове резервне живлення Кіровоградської регіональної філії установи та гарантуватимуть безперебійну роботу зрошувальних систем на площі понад 1400 гектарів.

Які переваги нового обладнання?

Йдеться, що передане обладнання дозволить насосним станціям стабільно працювати навіть у разі перебоїв з електропостачанням, що є критично важливим для забезпечення поливу сільськогосподарських культур. Генератори американських брендів Cummins та Generac були передані від Програми АГРО, що фінансується Урядом США.

Нагадаємо: Віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба повідомив, що Україна отримає від Італії 32,5 мільйона євро безповоротної допомоги, які спрямують на відновлення історичних будівель Одеси, а шість мільйонів піде на модернізацію зрошувальних систем у регіоні. Верховна Рада ухвалила закон України щодо управління меліоративними системами, який має допомогти аграріям знизити ризики перебоїв із водопостачанням у сезон.