Антимонопольні органи США схвалили інвестиції компанії Nvidia в Intel, про що повідомила Федеральна торговельна комісія США. За інформацією Reuters, хоча в офіційному повідомленні не наводяться деталі угоди, у вересні Nvidia оголосила про намір інвестувати 5 мільярдів доларів в Intel. Це рішення має на меті підтримати американського виробника мікросхем, який переживає складні часи, і може створити ризики для конкурентів, зокрема тайванської компанії TSMC та американської компанії AMD.
Які наслідки матиме угода для Intel?
Нагадаємо, що у вересні також з’явилася інформація про те, що Intel веде переговори з Apple щодо можливої співпраці, оскільки компанія шукає інвестиції після того, як Apple відмовилася від процесорів Intel на користь власних чипів.
Що ще відомо про ринок мікросхем?
Крім того, варто зазначити, що адміністрація президента США Дональда Трампа розпочала перегляд, який може відкрити шлях до перших поставок до Китаю других за потужністю ШІ-чипів Nvidia.


