Posted in

Укрзалізниця призупинила сполучення Київ-Харків

afcbfdbadfcefebbb.jpg
afcbfdbadfcefebbb.jpg

АТ “Укрзалізниця” оголосила про тимчасове призупинення прямого сполучення поїздом “Інтерсіті” між Києвом та Харковом. У повідомленні компанії зазначено, що наразі існує обмеження курсування поїздів Інтерсіті на ділянці до Полтави, з подальшими стикувальними маршрутами до Харкова у спальних вагонах.

Чому призупинено курсування поїздів?

Останніми тижнями через обмеження енергопостачання поїзди між Харковом та Полтавою курсували з резервними тепловозами, що призводило до затримок до 3 годин. В окремі дні прибуття відбувалося вже після початку комендантської години. Наразі тривають відновлювальні роботи, а також посилені безпекові заходи для відновлення повноцінного курсування поїздів Інтерсіті.

Коли відновиться сполучення?

Планується, що курсування Інтерсіті до Харкова буде відновлено до кінця березня. За інформацією ЕП, пасажири, які купили квиток на “Інтерсіті” Київ-Харків, отримали лист, у якому зазначено, що “У звʼязку з впливом бойових дій поїзд IC Nº722 Київ – Харків тимчасово курсує до станції Полтава-Південна”.

У листі також йдеться: “Обмін квитків здійснювати не потрібно – ваш квиток залишається дійсним. Поїзна бригада та працівники станції нададуть усю необхідну інформацію та допоможуть зорієнтуватися під час пересадки. Розуміємо, що це може спричинити певні незручності, однак такі зміни є вимушеними та запроваджені для забезпечення стабільного руху поїздів”.

“Звертаємо увагу на можливі незначні затримки прибуття поїзда до кінцевої станції, проходження пошкодженої ділянки здійснюється із суттєвим обмеженням швидкості”, – зазначили у листі “Укрзалізниці”.