У неділю, 12 квітня, в усіх регіонах України протягом доби не планують застосовувати графіки обмеження потужності для промислових споживачів та графіки відключень світла для населення. Про це повідомляє “Укренерго”.
Водночас в “Укренерго” закликали ощадливо споживати електроенергію, особливо з 18:00 до 22:00.
Які кроки вживає уряд?
Нагадаємо, Премʼєр-міністерка Юлія Свириденко зазначила, що уряд вжив кроки для забезпечення постачання світла без графіків на Великдень.


