У четвер, 5 березня, в частині регіонів України протягом усієї доби будуть застосовуватись графіки погодинних відключень електроенергії та графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Про це повідомляє “Укренерго”.
Як пояснюють енергетики, причина запровадження заходів обмеження – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти. “Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою – дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні”, – зазначили в компанії.
В “Укренерго” закликали ощадливо користуватись електроенергією, коли вона з’являється за графіком.
Нагадаємо: Міністерство енергетики Іраку повідомило про відключення електромережі в усіх провінціях Іраку.


