Вилкові навантажувачі як необхідна спецтехніка

Для ефективного виконання транспортно-розвантажувальних та складських робіт необхідно використовувати спеціальну техніку – і найбільш поширеним варіантом є навантажувачі вилкового типу. Вони можуть мати різний тип живлення, тобто працювати на дизелі, бензині, газі або на електричній енергії. Основну класифікацію навантажувачів розроблено саме за типом двигуна.

Які вилкові навантажувачі представлені на ринку

Ц транспортні засоби можуть мати різні типи двигуна:

  • електричні відрізняються досить помітною швидкістю, крім того, вони працюють безшумно, але при цьому не розраховані на підняття великої ваги, а при низький температурі мають дуже невеликий робочий ресурс;
  • газобензинові – мають велику потужність, можуть використовуватися не лише в приміщенні, причому вони ефективні на нерівному покритті. Довготривале використання на закритій площі не рекомендовано;
  • дизельні – ця техніка використовується виключно на вулиці, вона потужна та витривала, не боїться складного грунту. Великі навантаження не є для неї проблемою;
  •  бензинові не використовуються у приміщеннях через шкідливі вихлопи, але на вулиці вони показують себе з найкращої сторони. У цієї техніки дійсно велика сфера експлуатації.

Також навантажувачі поділяються на типи в залежності від того, наскільки велику вагу вони можуть підняти – вони бувають легкі, важкі, середні та великовантажні. А в залежності від того, як саме вона навантажується, така техніка може бути фронтальною або бічною. В будь-якому разі, на складах та торгівельних майданчиках сьогодні активно використовуються навантажувачі різних типів.

Як обрати навантажувач – основні параметри

Якщо обирати навантажувачі, наприклад, тут, потрібно враховувати різні параметри. Перший – це сфера використання, оскільки саме вона формує основні вимоги до техніки. Дали потрібно дивитися на умови експлуатації: на відкритому просторі та у приміщенні використовуються різні види вилкових навантажувачів. Не менш важливим параметром є підйом щогли  – треба знати, на яку висоту підніматиметься груз.

При виборі спецтехніки зважають на те, наскільки інтенсивно вона буде експлуатуватися. Від цього буде залежати не лише потужність моделі та тип її двигуна, але й тип приводу.

Нарешті, обов’язково враховується останній визначальний фактор – звичайно, за увазі мається ціна. Іноді непоганою альтернативою для дешевої, але не дуже якісної техніки є вживана у гарному стані.