Цьогорічна весна, не зважаючи на жахи війни, все одно гарна пора для будівництва стаціонарного басейну! Адже стартувавши тепер, ви вже ближче до літа зможете користуватися власним водним резервуаром і не залежати від зовнішніх умов. І це в період, коли перетин кордону став дуже затрудненним для широкого загалу, а за гарний відпочинок десь в Україні взагалі варто поки-що забути 🙁
Та не все так погано, якщо як альтернативу обрати справжній стаціонарний бетонний басейн під ключ. Зверніть увагу, форма такої водойми та її розміри можуть бути повністю довільними. Розміщуватися такі басейни можуть на дачних ділянках, приватних дворах, котеджних містечках та садибах, навіть в середині приміщень.
Будівництво стаціонарного бетонного басейну в землю розпочинається з вибору його форми та місця розташування. Далі визначаються з необхідним обладнанням. Це можуть бути установка для фільтрації води, циркуляційний насос, станція дизінфекції води, нагрівач води а також пристрої для забору води та трубопроводи. Не потрібно забувати про сходи та інші додаткові аксесуари, такі як водоспади та протитоки.
Далі слідує риття котловану для басейну за допомогою екскаватора та облаштування дна басейну. Воно виконується за допомогою підсипки з гравію та піску, а закріпляють дно резервуара стяжкою з бетону для вирівнювання.
Наступний крок з будівництва басейну на ділянці полягає в його бетонуванні, для чого встановлюються арматурні каркаси та опалубка на весь об’єм чаші басейну. Встановлюючи опалубку, не слід забувати про те, що необхідно залишити технологічні отвори. У цих місцях під бетон закладають пінопласт або герметик. Операцію з бетонування потрібно розрахувати так, щоб вона відбувалося без перерв і кількості замовленого бетону вистачило для завершення робіт.
Після укладання бетон піддають вібрації для видалення повітряних бульбашок, а потім закривають плівкою або картоном, щоб захистити від сонячних променів і протягом трьох днів, через кожні чотири години, поливають водою. Опалубку знімають приблизно через 10 днів, коли бетон зміцніє та роблять чищення чаші басейну. Потім монтують заставні елементи та трубопровід в підготовлені отвори та штроби.
Ще один етап будівництва бетонного басейну на ділянці полягає у влаштуванні гідроізоляції басейну, для якої застосовують ПВХ мембрани. Цей матеріал використовують для облицювання дна та стін басейну. Монтаж мембран здійснюється за спеціальною технологією.
На етапі монтажу встановлюють апарати для нагрівання води, світлотехнічні прилади, обладнання для обробки води, монтують очисну техніку та труби. Для випробування якості басейну його наповнюють водою, попередньо закривши всі отвори трубопроводів, щоб вода не змогла піти через них. Після заповнення басейну за його станом дивляться протягом декількох днів. Для визначення протікань встановлюють на стінках сигнальні маяки, якими фіксують рівень води в басейні. В тому випадку, коли протікання немає, воду спускають, а чашу басейну висушують.
Товщина стінок чаші стаціонарного басейну напряму залежить від його типу. Це може бути бетонний, пластиковий, композитний, гідромасажний басейн. Наша компанія «ModernPools» будує всі зазначені вище типи басейнів в землю по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій). Ми можемо як зробити об’єкт від нуля «під ключ», так і надати необхідне обладнання чи просто виконати частину підготовчих та будівельних робіт.
Для того щоб отримати вичерпну консультацію по будь-яких питаннях стосовно басейнів ви можете відвідати наш сайт:
https://www.modern-pools.com.ua/
Або ж безпосередньо зв’язатися з нами за телефонами:
📞 +38(066)740-4000
📞 +38(096)740-4000
📞 +38(067)329-0912