Як вибрати жіноче пальто: що пропонує Лебутик

Придбання такого важливого предмета гардероба, як пальто, представляється кожній жінці дуже відповідальним заняттям. І це дійсно так, оскільки воно повинно відповідати багатьма параметрами. Це обов’язково має бути брендовий одяг: жіноче пальто, що сшили за хорошими лекалами, буде чудово виглядати на будь-якій фігурі.

Вибір жіночого пальто – процес захоплюючий, що вимагає підключити інтуїцію і фантазію. А ще варто обов’язково врахувати тип фігури, тканину, колір, фактуру і навіть вид діяльності його майбутньої власниці.

Так, багато що залежить від того, як часто планується носити пальто. Якщо жінка має намір загорнутися в нього з настанням перших холодів і не вилазити до весни, то, в першу чергу, потрібно враховувати зносостійкість. Найміцніші і довговічні – шерсть, твід, кашемір. Допустимим варіантом буде наявність у складі 15-20% синтетичних ниток, щоб воно не деформувалося і тримало форму. Якщо синтетичних ниток в складі більше 20%, таке пальто з часом може покритися катишкамі.

Що стосується кольору, то тут також можна виділити класичні і авангардні варіанти. Класикою жанру вважаються такі кольори пальто: чорний, сірий, бежевий, хакі. І не варто думати, що ці кольори будуть робити образ надто стриманим і похмурим – на виручку прийдуть яскраві аксесуари. Червоні і бордові відтінки пальто підкреслюють рум’янець взимку, жовтий підкреслить загар, що залишився від літа, а білий додасть особі фарфоровий блиск. При пошитті пальто використовують тканини в клітинку, смужку, «гусячу лапку».

Пальто – річ суто індивідуальна. Тож вибирати його потрібно, виходячи з особистих переваг і свого стилю. Не варто купувати пальто тільки тому, що воно модне. Стежити за тенденціями в світі моди, звичайно ж, варто кожній дівчині, але все ж потрібно тверезо оцінювати, чи йде їй той чи інший фасон, щоб потім не виглядати в ньому безглуздо.

Варто також звернути увагу на шви і подгібку. Подгібка низу виробу і рукавів не повинна бути менше 2 см. В іншому випадку пальто може провисати. Як правило, більша частина швів вироби залишаються невидимими оку, але відчутними при тактильному контакті.

Що стосується обробки, то в моді хутро не тільки лисиці або норки, використовується хутро яка, кози, росомахи. Взагалі-то вітається довший ворс.

Що по стилю? Спостерігається тенденція до нестаріючої класики, яка прикрашається новими деталями. Також дарується друге життя ретро-стилю, який, до речі, теж тримається на модних подіумах вже не перший рік.