Posted in

Запорізька АЕС втратила з’єднання з лінією живлення

adbcdfbad.jpg
adbcdfbad.jpg

Запорізька атомна електростанція втратила з’єднання з лінією живлення “Дніпровська” напругою 750 кіловольт та перейшла на резервну лінію. Про це повідомляє Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) у соцмережах.

Які дії вживає МАГАТЕ?

В агентстві зазначили, що вже розпочинають перемовний процес між Росією та Україною, щоб забезпечити перемир’я для ремонту та відновлення живлення. “Група МАГАТЕ стежить за ситуацією на Запорізькій АЕС”, – підкреслили в організації.

Коли відбулося останнє припинення вогню?

Нагадаємо, що 27 лютого на ЗАЕС було встановлено тимчасове припинення вогню, щоб полагодити лінію електропередач “Феросплавна-1” напругою 330 кВ. У січні 2026 року “Ферославну-1” вже ремонтували в рамках іншого тимчасового припинення вогню.