10 березня в застосунку “Резерв+” стався збій, який заважає користувачам увійти до системи. При спробі входу з’являється повідомлення: “У нас технічна проблема. Вибачте. Будь ласка, спробуйте ще раз”.
Цей інцидент не є першим для користувачів. Нагадаємо, що 29 січня в застосунку “Резерв+” також було зафіксовано збій у роботі.


