Користувачі Telegram повідомляють про збої в роботі месенджера. Про це стало відомо з графіка моніторингового сервісу Downdetector.
Згідно з даними Downdetector, проблеми в роботі Telegram почались близько 10 ранку 12 березня. Йдеться, що 64% користувачів повідомляють про проблеми із додатком, 20% – із проблемами при відправленні чи отриманні повідомлень.
Нагадаємо, що у застосунку “Резерв+” 10 березня також стався збій.

