Posted in

Зеленський обговорив постачання газу з Мозамбіком

cbafddcabdce.jpg
cbafddcabdce.jpg

Президент Володимир Зеленський обговорив з президентом Мозамбіку Даніелем Шапу можливості постачання газу в Україну. Про це він повідомив у Телеграм 23 березня.

“Україна зацікавлена в додатковому постачанні енергоресурсів. Мозамбік зацікавлений у нашому українському досвіді й технологіях, щоб посилити внутрішню безпеку та захистити людей від терору”, – зазначив Зеленський.

За його словами, з президентом Мозамбіку також обговорили можливу співпрацю у сфері цифровізації та продовольчої безпеки. “Домовились, що наші команди працюватимуть разом”, – додав Зеленський.

Нагадаємо: Польська державна енергетична компанія Orlen планує поставити понад 1 млрд куб м природного газу до України у 2026 році.