Наглядова рада “Укрнафти” прийняла рішення про припинення повноважень тимчасово виконуючого обов’язки голови правління компанії Юрія Ткачука. Про це повідомили співрозмовники в компанії та в уряді.
Новим керівником найбільшої нафтової компанії України став Богдан Кукура, який раніше обіймав посаду заступника генерального директора “Укрнафти”. Перед приходом до “Нафтогазу” Кукура працював на керівних посадах у трійці найбільших приватних видобувних компаній України: “ДТЕК Нафтогаз”, “Укрнафтобуріння” та “Смарт Енерджі”.
Хто стане новим головою “Укргазвидобування”?
За даними джерел, “Нафтогаз” також планує звільнити з посади т.в.о. голови “Укргазвидобування” Сергія Лагна, а на його місце призначити Юрія Ткачука.
Нагадаємо, що Сергій Лагно очолив “Укргазвидобування” у червні 2024 року, а Юрій Ткачук став головою “Укрнафти” у травні 2025 року.


