Posted in

Київ та область знову без світла через аварію

fcdfedabdafe.jpg
fcdfedabdafe.jpg

Частина жителів Києва та Київської області 22 березня тимчасово залишилася без світла через аварію на обладнанні. Про це повідомляє ДТЕК.

“Сьогодні знову відбулась аварія на одному з обʼєктів, раніше суттєво пошкодженого обстрілами”, – розповіли в компанії. В результаті частина жителів Дніпровського та Дарницького районів столиці тимчасово залишилась без світла. Також без електрики частина домівок Броварського району Київщини.

В ДТЕК запевнили, що енергетики роблять все можливе, щоб якнайшвидше подолати наслідки аварії.

Нагадаємо: У неділю, 22 березня, не прогнозувалися погодинні графіки відключень електроенергії.