Внаслідок російських нічних атак на ранок без світла залишилися споживачі в Одеській, Чернігівській, Херсонській, Дніпропетровській, Кіровоградській та Миколаївській областях. Про це інформує Міністерство енергетики.
Які наслідки атак?
“У ніч з 12 на 13 грудня ворог завдав ракетно-дронового удару по об’єктах генерації, розподілу та передачі електроенергії у Дніпропетровській, Чернігівській, Одеській та Миколаївській областях”, – говориться у повідомленні.
“Внаслідок атаки на ранок є знеструмлені споживачі в Одеській, Чернігівській, Херсонській, Дніпропетровській, Кіровоградській та Миколаївській областях”, – повідомляє міністерство.
Які заходи вживаються?
В усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки погодинних відключень. Також у всіх регіонах України продовжують діяти графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу, зазначає Міненерго у Телеграм.
“Актуальні графіки розміщуються на офіційних ресурсах регіональних операторів системи розподілу. Про зміни в енергопостачанні дізнавайтесь на сторінках обленерго вашого регіону”, – говориться у повідомленні.
“Аварійно-відновлювальні роботи почнуться одразу як дозволить безпекова ситуація. Енергетики зроблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів”, – додали у відомстві.
Що сталося в Одесі?
Нагадаємо: У ніч на 13 грудня росіяни здійснили масовану комбіновану атаку ударними безпілотниками і ракетами на Одесу. Влада повідомила про пошкодження об’єктів цивільного призначення, енергетичної та промислової інфраструктури.
Ввечері 12 грудня росіяни вдарили балістичними ракетами і дронами по Одесі й області. Внаслідок атаки пошкоджене цивільне судно в порту Чорноморськ, постраждала людина. Судно належить турецькій компанії. Є також пошкодження об’єктів цивільної та портової інфраструктури.


