28 січня близько 5 ранку в Чернігівській області, в Семенівській громаді, сталося влучання дронів-камікадзе “герань” по енергообʼєкту. Внаслідок цього у кількох населених пунктах виникли проблеми з електропостачанням. Про це повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.
На місці влучання виникла пожежа, яка потребує термінового реагування. Чаус також зазначив, що учора вдень через удар FPV-дроном було пошкоджено житловий будинок у Семенівці. В результаті скидання з БпЛА загорівся один з будинків.
Які ще наслідки обстрілів?
Крім того, вночі сталася атака “гераней” по одному з підприємств у Бахмацькій громаді, внаслідок якої було пошкоджено резервуар та інше обладнання. За словами голови ОВА, за минулу добу було зафіксовано 26 обстрілів та 40 вибухів.
Нагадаємо, що внаслідок обстрілів енергетичної інфраструктури ворогом знеструмлені споживачі в Дніпропетровській, Донецькій, Чернігівській та Запорізькій областях.


